Make your own free website on Tripod.com
Sorry, your browser doesn't support Java(tm).
İSVİÇRE SİGORTA FAN CLUB(Bu sayfa A.Erhan Ayberk tarafından tasarlanmaktadır.)


Neden bizim de bir chat odamız olmasın ? Şirkette bir çok arkadaşımız akşamları internet'e bağlanabiliyor. Gün içinde görüşemediğimiz bazı konuları ev ortamında çözümleyebiliriz. Dahası işlerimizin yoğunluğu ile bir türlü vakit bulamadığımız özel sohbetleri elektronik ortamda yapabiliriz. Aşağıda bir chat odası bulacaksınız. Tıklayın açılacaktır. Odaya giriş için tek koşulumuz var. Lütfen ünvanları (Müdür,Şef vs.) işyerimizde bırakalım. :-)

SOHBET
(İsviçre Sigorta çalışanlarına özel)


ONLARA SAYGILARIMIZLA.....ONLARA SAYGILARIMIZLA.....ONLARA SAYGILARIMIZLA.....Şirketimizi bugünlere getirenlere minnet ve şükran borçluyuz. Şu anda yaklaşık 270 şirket çalışanı yukarıda görülen ekibin önderliğinde canla başla çalışarak sektörde bir misyonun oluşmasına katkı sağlamaktadır. Bu misyonun ana hatları şunlardır:
1- Türk Sigorta Sektörünü Avrupa,Amerika ve Uzakdoğu'daki sigorta sektörleri düzeyine getirmek
2- Yalnızca sigortacılık yaparak bu alanda uzmanlaşmak.
3- Hizmet kalitesinin arttırılmasında öncü rolü oynayarak, daha iyiye daha güzele ulaşmada sürekli yeni arayışlara yönelmek.
( Resimdekiler; soldan sağa oturanlar : Murat Balcı, Okan Balcı, Meral Orgun... ayaktakiler : Ferhan Özay, İzzet Baykal, Sezgin Noyan, Eşber Erülgen )
Şirket bünyesinde sosyal klüp kuruldu.

AYIN HABERİ........AYIN HABERİ.........AYIN HABERİ....AYIN HABERİ...AYIN HABERİ........AYIN HABERİ.........AYIN HABERİ....AYIN HABERİ...

Şirket bünyesinde sosyal klüp kuruldu.

2000 yılında bir çok ilke imza atan şirketimiz bünyesinde sosyal bir klüp kuruldu. İnsan kaynakları bölümünün öncülüğünü yaptığı sosyal klüp çalışmalarına hızlı başlayarak, bir trekking gezisi düzenledi.

İzmit Erdemli'de yapılacak trekking gezisinde İstanbul deresi boyunca yürüyüş yapılacak ve çeşitli sosyal aktiviteler düzenlenecekİsvçre Sigorta ana sayfasına bağlanmak için aşağıdaki logo'

İsviçre Sigorta ana sayfasına bağlanmak için aşağıdaki logo'yu tıklayınız

Sigortacılık bir keyif işidir

 

Sigortacılık keyif işidir

 

 

Keyifli Sigortacılık için

 

 

İsviçre Sigorta doğru adres